Vizyonumuz

11820 – Teknoloji Destek Hattı

Hızla gelişen teknolojiler hakkında, KOBİ ve bireylere, “Satın Alma”, “Kullanım” ve “Destek” konularında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Teknolojinin değişim hızına erişmek imkansızlaşıyor.

Gençlerimiz bu teknolojileri popüler düzeyde takip edebilse de, belli bir yaşın üzerinde Bireyler, veya teknolojileri işleri gereği kullanmak zorunda olan KOBİ’ ler, bu noktada yeterli desteği alamıyorlar. Türkiye’ miz ekonomik büyümeyle birlikte Teknolojiyi hem Kurumsal ve hem de  Bireysel  olarak daha fazla  ve etkin kullanmak gerçeğiyle yüz yüze.Mevcut durumda, Teknolojiyi layıkıyla sadece büyük kurumlar kullanabiliyorlar. Bu da, teknik personel istihdam edebilmeleri ve Teknoloji firmalarından destek alabilmeleri ile mümkün olabiliyor.

Diğer yandan, KOBİ’ ler maliyet kıskacı altında Bilgi Teknolojisi teknik elemanı barındıramıyorlar. Üretkenlikleri ve Ticaretk hacimlerini artırmak için ise, yeni teknolojilere her zamankinden fazla ihtiyaçları var. Kaliteli ve uygun maliyetli teknoloji desteğine ihtiyaçları çok kritik bir noktaya geldi. Bu gerçeği hem DİE raporları, hem Tübisad raporları kanıtlıyor.

Bir diğer kesim de, belli bir yaşın üzerinde, Teknolojik yenilikleri layıkıyla takip edemeyen Bireysel kesim. Bu kesimin de toplumla kopmamak ve kendilerini geliştirmek adına teknolojiyi takip etme ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçlar da kapsamlı Pazar Araştırmaları ile kanıtlanmış durumda.

Öte yandan, ülkemizin büyük bir genç ve işsizlik sorunuyla karşı karşıya olan nüfusu var. Bu nüfusun istihdam edilebileceği en doğru alanlardan bir tanesi, belki de en az maliyetli ve getirisi en yüksek olanı Bilişim Teknolojileri.

11820 – Teknoloji Destek Hattı, bu ihtiyaçları birbiri ile örtüştürerek, gençlerimizi Bilgi Teknolojileri konusunda eğitip, KOBİ ve BT bilgisi yetersiz Bireylere destek verecek bir organizasyon yapısı kurmayı hedefler.Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma