Vefat Etmiş Birinin Hesabından İçerik Talebinde Bulunma | 11820 Teknoloji Destek Hattı

Vefat Etmiş Birinin Hesabından İçerik Talebinde Bulunma

fbant

Vefat etmiş birinin hesabından içerik talebinde bulunabilir, sizin için özel olan bilgileri veya resimleri alabilirsiniz.

Aşağıdaki link tıklayarak, talebinizi Facebook’a iletebilirsiniz.

https://www.facebook.com/help/contact/398036060275245

anit1

Talebinizin geçerli olması için devlet kurumu tarafından verilen, talepte bulunan kişinin fotoğraflı kimliği olmalı.

anit2

Vefat eden kişi ile yasal bağlantınızı gösterir belge olmalı (Eşiniz, çocuğunuz, anne veya babanız olduğunu gösterir belge, nüfus kayıt örneği gibi).

anit3

Vefat eden kişinin ölüm belgesinin sureti olmalı (Belge İngilizce değil ise noter onaylı İngilizce çevirisini tenim etmelisiniz)

anit4

İstenilen tüm belgeleri dosya yükleme kısmından yükleyerek gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz bilgilerin geçerliliği Facebook tarafından kabul edilir ise istediğiniz içerik size gönderilecektir.

11820 Hemen aramak için dokunun !

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma