11820 Twitter Destek Hattı Hizmetinizde | 11820 Teknoloji Destek Hattı

11820 Twitter Destek Hattı Hizmetinizde

twitter-tel

Twitter, bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Twitter, kullanıcılarına 140 karekterden oluşan metinler yazma imkanı sunuyor. Çeşitli araçlarla daha etkin kullanılan Twitter, yeni nesil bir iletişim aracıdır. Kullanıcılar tarafından atılan bütün tweetler herkes tarafından görülebilir. İsterseniz atmış olduğunuz tweetleri,  kendi takipçilerinizin görebileceği şekilde sınırlandırabiliyorsunuz. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların tweetlerine üye olabilirler. Üye oldukları kişi veya kurumların takipçi sayısını ve bunların kimleri takip ettiklerini görebilirler.

Jack Dorsey tarafından 2006 yılında geliştirilmesinden bu yana Twitter, Dünya çapında popülaritesini gün geçtikte artırmış; içerdiği uygulamalar, akıcı ve dinamik kullanıcı arayüzü, kısa mesaj gönderimi-alımı gibi olanaklar sunmasıyla Dünya‘nın SMS‘i olarak anılmaya başlanmıştır. 25 Nisan 2011 tarihinden itibaren Türkçe olarak kullanılabilir hale gelmiştir. Arkadaş sistemi değil, takipçi sistemi ile çalışması da popülaritesini artırmıştır.

 

Tabi bu kadar yaygın kullanılan Twitter, kullanıcıların yaşamış olduğu sorunlarla da karşılaşmakta. Bu yaşanılan sorunların desteği için herhangi bir çağrı merkezi bulunmamasından kaynaklı, kullanıcılar yaşamış olduğu sorunlara anlık çözüm bulamıyorlar. Burada 11820 Teknoloji Destek Hattı devreye girmekte. Yaşamış olduğunuz tüm teknoloji ile ilgili sorunlara çağrı merkezi yolu ile anlık olarak, uzman ekibi tarafından hizmet vermekte. 11820, ülkemizde bilgisayar, mobil cihazlar, internet, Twitter ve diğer sosyal medya uygulamaları ve platformları ile ilgili destek veren ve herkese açık bir birimdir.

Twitter web sitesine giriş yaparken bir çok sorunla karşılaşabiliyorsunuz; bunlardan bazıları tarayıcı sorunu, önbellek ve çerez sorunu, tarayıcı eklentileri ve uzantıları, üçüncü parti program hataları, bağlantı-bağlanma sorunu, tweet gönderememe, tweet bildirim sorunları, Twitter erişim sorunu vb. veya hesabınızla ilgili özel ayarlarınızı yapılandırma gibi, tüm yaşamış olduğunuz sorunlarda, 11820 Twitter Destek Hattı olarak hizmet veren 11820‘yi arayarak haftanın 7 günü, sabah 09:00‘dan gece 02:00‘a kadar, uzman ekibimizden yardım ve destek alabilirsiniz.

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma