Sıkça Sorulan Sorular

11820 servisi nedir?

11820 – Teknoloji Destek Hattı’nı  ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan arayabilir; Uzman personelimizden aşağıda örneği verilen ve benzeri teknik konularda destek alabilirsiniz..
E-posta hesabı oluşturma
Bilgisayar ve Cep telefonu seçiminde destek
Sosyal Paylaşım sitelerine üye olma
Virüs ve Güvenlik Programları kurulumu
Web Sitesi ve BLOG tasarımı
İnternet Uygulamaları (Skype, Msn, vb.)
Soyal Medya (Facebook, Twitter vb.).

• Her telefondan 11820 servisini arayabilir miyim?
Tüm sabit hatlar ve GSM telefonlarından 11820 direk olarak aranabilmektedir.
.
• 11820 servisini Türkiye’nin her yerinden arayabilir miyim?
Evet 11820 Türkiye’nin her yerinden aranabilmektedir.
..
• 11820 servisinin alan kodu nedir?
11820 tüm sabit hatlar ve GSM telefonlarından herhangi bir alan kodu olmaksızın aranabilmektedir.
.
• 11820 servisinin ücreti ne kadar?

Periyot Ücreti

Periyot Süresi

  Türk Telekom

299 Kuruş

60 Saniye

  Avea

299 Kuruş

60 Saniye

  Vodafone

299 Kuruş

60 Saniye

  Turkcell

299 Kuruş

60 Saniye

  TTNET Alo

299 Kuruş

60 Saniye

 VodafoneNet

299 Kuruş

60 Saniye

  İşNet

299 Kuruş

60 Saniye

  Voice Telekom

299 Kuruş

60 Saniye

Tutarlara tüm vergiler dahildir.

• 11820 servisinin ek hizmetlerinden faydalanmak için ek ücret ödemem gerekiyor mu?

Yukarıda belirtilen dakika ücreti dışında herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmemektedir.
.
• 11820 Bana hangi konularda destek verebilir?
11820 Teknoloji Destek Hattı; Bilgisayar, mobil cihazlar, cep telefonları, çevre birimleri (yazıcı tarayıcı, webcam v.b), internet teknolojileri, sosyal medya (facebook,tweeter v.b), intenette güvenlik gibi teknoloji konularında danışmanlık ve uzaktan bağlantı ile destek hizmeti vermektedir.
.
• 11820 Bilgisayarımdaki donanımla ilgili arızaları giderebilir mi?
11820 servisi, teknoloji ile igili problemlerinizi dinler, analiz eder, problemin kaynağını belirler ve çözmeye çalışır. Ne var ki, bazı problemler donanımla ilgilidir ve telefonla veya uzaktan bağlantı yöntemiyle çözülemeyebilir. Bu durumlarda 11820 servisi sizi teknik servise yönlendirecektir.
.
• 11820 Yerinde destek hizmeti var mıdır?
11820 Teknoloji Destek Hattı şu an için sadece telefonla destek vermektedir. Ayrıca internet bağlantısının sağlandığı durumlarda uzaktan bağlantı hizmeti ile destek vermektedir.
.

 11820 Teknoloji Destek Hattı Kullanım Sözleşmesi.

  • 11820 – Teknoloji Destek Hattı hizmeti kapsamında, müşterimize, telefonla ve uzaktan erişim yöntemiyle bilgilendirme, danışmanlık ve destek hizmeti verilmektedir. Bu hizmetin kapsamında, problem çözüm garantisi bulunmamaktadır. Verilen hizmetin, müşterinin sağladığı bilgilerin doğru ve güncel olması, yaşanan problemin donanım veya yazılım arızası olması, üretici firma hatalarına dayanması gibi faklı nedenlerden ötürü müşterinin beklentilerini tam olarak karşılaması her zaman  mümkün olmayabilir.
  • www.11820.com.tr  web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece 11818 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.
  • www.11820.com.tr web sitesi içeriği 11818 tarafından ve farklı kaynaklardan temin edilmektedir. Web sitesi içeriğindeki bilgiler, 11818 ’in yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. İçerik ile ilgili markalar ve telif hakları ilgili yasa ve yönetmeliklerle korunmaktadır..
  • 11820 web sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. 11818 tarafından, elektronik posta adresi sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dâhilinde temin edilir ve kişisel bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz..
  • 11818, hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz..
  • 11820 web sitemizde, 11818 veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde 11818 ’e ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer Web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından 11818 sorumlu değildir..
  • Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. 11818 , ziyaretçiye, web sitesinde yer alan bilgiler hakkında mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir..
  • Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, 11818 ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar..
  • 11818 , bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma