11820 Instagram Destek Hattı Hizmetinizdedir | 11820 Teknoloji Destek Hattı

11820 Instagram Destek Hattı Hizmetinizdedir

393893634975400279

11820 Teknoloji Destek Hattı, Instagram kullanımınızda karşılaştığınız tüm sorunlarınız için Instagram Destek Hattı olarak hizmet veren VIP bir hizmet. Tüm Instagram sorunlarınız için 11820 Teknoloji Destek Hattı‘nı arayarak uzman ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından Nisan 2010‘da kuruldu. İnstagram, çekmiş olduğunuz fotoğrafları sosyal medyada ücretsiz olarak paylaşacağınız bir platformdur. Instagram, çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde dijital filitrelemeler yaparak sosyal medyadaki uygulamarla paylaşma imkanı sağlıyor. Bu sosyal medya platformu, fotoğraflarınızı bir kare şeklinde sınırlandırarak ve 4:3 çerçeve oranı kullanarak, dünyadaki bütün kullanıcılarla paylaşma; ve diğer kullanıcıların paylaştığı fotoğrafları beğenme ve isterseniz yorum yapma olanağı sağlıyor. Kullanıcıların artması nedeniyle ve yeni güncellemelerle bir çok yeni filtre eklendi. Instagram uygulaması, ilk başlarda sadece Apple ürünlerinde (iPhone, iPad, iPod gibi cihazlarda) kullanılabiliyorken, Nisan 2012‘de  Android yüklü, kameralı telefonlar için de geliştirildi ve kullanılmaya başlandı .

Kullanıcıların artmasıyla parelel olarak eklenen özelliklerle beraber profil gizliliğinin açılmaması, akış yenilenme hatası, profilinize giriş yapamama hataları, Android Instgram sorunları, Instagram etiket ve tag sorunları, ani takipçi düşümü sorunu, iPhone fotoğraf yükleme, “Instagram sayfa bulunamadı” hatası, instagram hesap çalınması vs. gibi bir çok sorunu da beraberinde getirdi.

Ülkemizde yaşanılan bu tarz sorunlara yardımcı olacak 11820 Instagram Destek Hattı, yaşamış olduğunuz sorunlara uzman ekibi tarafından çözüm üretmekte; bunun yanı sıra yaşamış olduğunuz tüm teknolojik konularda da; bilgisayar, telefon, tablet, internet, sosyal medya  gibi konularda yaşadığınız sorunlarınız için de çözüm üreten bir ekibe sahip. Yaşamış olduğunuz tüm sorunlarla ilgili olarak, 11820 Teknoloji Destek Hattı‘nı tüm soru ve sorunlarınız için haftanın 7 günü, sabah 9‘dan gece 02:00’a kadar sizlere hizmet vermektedir.

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma