Facebook’da Vefat Eden Kişinin Hesabı İçin Özel Talep | 11820 Teknoloji Destek Hattı

Facebook’da Vefat Eden Kişinin Hesabı İçin Özel Talep

fb

Ailenizden bir kişiyi kaybettiyiseniz ve Facebook erişim bilgilerini bilmiyorsanız; Facebook bu konuda kolaylık sunuyor.

Vefat Eden Kişinin Hesabı İçin Özel Talebinizi bu linkten “https://tr-tr.facebook.com/help/contact/228813257197480” bildirebilirsiniz.

Talebinizin geçerli olması için aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmalısınız. Talebinizde, seçiminizi yaparak ne istediğinizi bildirin. Gerekirse açıklama kısmını doldurun.

fb-anit1

>

Vefat eden kişinin zaman tüneli URL’sini, kendi Facebook hesabınızdan vefat eden kişinin profiline girerek, adres çubuğundaki linkin hepsini kopyalayıp alabilirsiniz.

fb-anit2

Vefat eden kişinin birinci derecede yakınınız olduğunu gösterir ölüm belgesi, vefat eden kişinin doğum belgesi veya kişinin yetkili temsilcisi olduğunuzu gösterir resmi belge yüklemeniz gerekmektedir.

fb-anit3

İstenilen tüm bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra gönderiniz. Talebiniz facebook tarafından yapılan incelemede verdiğiniz bilgilerin doğruluğu kabul edilirse, talebiniz işleme alınacaktır.

fb-anit4

11820 Hemen aramak için dokunun !

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma