Facebook Reklamlar Fatura Soruları | 11820 Teknoloji Destek Hattı

Facebook Reklamlar Fatura Soruları

facebook-reklam_1280_500

Facebook’a reklam verdiniz; “Facebook’a nasıl ulaşacağım?” diye düşünmeye gerek yok. Verdiğiniz reklamda ödeme sorununuz varsa çözümü artık çok kolay, aşağıdaki işlemleri yaparak reklam sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

https://www.facebook.com/help/contact/610999822399150” linkine tıklayarak reklam soruları sayfasına giriş yapacaksınız.

Sayfa yüklendikten sonra aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir.

İlgili reklam ile hesabınızı seçerek, sorununuzun türünü belirtiniz. Reklam ödemesi ile ilgili sorununuz var ise “Belirli ücret veya ücretler” seçeneğini seçiniz.

resim 1

“Belirli ücret veya ücretler” seçeneğini seçtiğinizde aşağıdaki “fatura sorusunu belirtin” paneli açılacaktır. Sorununuz hangi ise aşağıdaki seçeneklerden seciniz. Ben burada “reklamımı durdurdum ancak benden ücret kesilmeye devam edildi” sorunu ile devam edeceğim.

resim 2

“Belirli ücret veya ücretler” seçeneğini seçtiğinizde aşağıdaki “fatura sorusunu belirtin” paneli açılacaktır. Sorununuz hangi ise aşağıdaki seçeneklerden seciniz. Ben burada “reklamımı durdurdum ancak benden ücret kesilmeye devam edildi” sorunu ile devam edeceğim.

resim 3

Acılan pencerede “kampanyanız durduruldu veya donduruldu mu?” sorusu ile karşılaşacaksınız.

“Reklamınız yayınlanıyor” veya “reklam kampanyası durduruldu” seçeneklerinden birini seciniz.

“Evet, reklam kampanyası durduruldu” ile devam edeceğim.

resim 4

Açılan pencerede işlem yaptığınız ödeme yöntemini seçiniz. İşlem yaptığınız ödeme yöntemi ile ilgili bilgileri doğru ve eksiksiz doldurunuz. Ödemenin çekildiği tarihin ve ödeme tutarının doğru olması gerekli. Sorunun açıklamasını yaparak “Gönder” butonua tıklayınız.

resim 5

“Gönder” butonuna bastığınızda bilgiler eksiksiz girdiğinizde aşağıdaki “form başarıyla gönderildi” paneli gelecektir. Bu ekranda “Tamam” butonuna tıklayarak Facebook tarafından sizinle iletişime geçilmesini bekleyiniz.

resim 6

 

11820 Hemen aramak için dokunun !

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma