Aynı Numara İle Açılan Facebook Hesabı Sorunu Çözümü | 11820 Teknoloji Destek Hattı

Aynı Numara İle Açılan Facebook Hesabı Sorunu Çözümü

facebook-cagri-merkezi

Facebook hesabı oluşturma işlemi yapar iken aynı telefon numarasını kullanarak farklı bir hesap açtığınızda diğer hesabınızda giriş bilgileriniz silindiğinden eski hesabınıza erişimizi kaybedeceğinizi düşünüyor ve paniğe kapılıyorsunuz.

Paniğe kapılmaya gerek yok aşağıdaki adımları sırasıyla yaparak eski hesabınıza erişimi tekrar alabilirsiniz.

Facebook sayfası acınız. Giremediğiniz hesap bilgileriniz herkese acık ise facebook arattığınızda hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz eğer kapalı ise bir arkadaşınızınız hesabına giriş yaparak sizin ait profile erişim sağlayınız.

face1

Facebook profilinize ulaştığınızda adres çubuğunda size ait kullanıcı bilgisine ulaşabilirsiniz. Kullanıcı bilginiz bazen rakamlardan bazen isminizden oluşmaktadır. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Size ait olan kullanıcı adınızı kopyalayınız.

face2

Kopyaladığınız kullanıcı adınız ve hesabınızda kullandığınız şifre ile giriş yapınız.

face3

Hesabınızı güvene al ekranı gelecektir. Bu ekranda “şimdi değil” işaretleyerek geçiniz.

face4

Facebook ayarlar kısmına giriş yaparak, genel hesap ayarlarından yeni bir eposta hesabı tanımlamanız gerekmektedir. E posta hesabı eklemek istemez iseniz daha önce kopyaladığınız kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

face5

“Bir başka e-posta adresi veya cep telefonu numarası ekle” kısmına tıklayarak, eposta veya farklı telefon numarası ekleyeniz.

face6

Ekleme işlemi yaptıktan sonra eposta hesabınıza giden kodu eposta onayla kısmana tıklayarak gelen ekrana giriniz.

face7

Onaylama işlemi başarılı olmuştur onayını aldıktan sonra

face8

Ana iletişim Eposta hesabı kısmında yeni eklediğiniz eposta veya numaranızı seçerek diğer kodu kaldırarak değişiklikleri kaydediniz.

face9

Artık facebook hesabınızı yeni eklediğiniz eposta veya telefon numaranız ile giriş yaparak kullanım sağlaya bilirsiniz.

 

11820 Hemen aramak için dokunun !

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma